Про грошову компенсацію за виготовлення та встановлення пам’ятних знаків (надгробків) на могилах загиблих (померлих) захисників і захисниць України

Дата: 20.06.2024 13:51

Повідомляємо вам, що з метою реалізації Комплексної Програми підтримки захисників і захисниць України та членів їхніх сімей в Харківській області на 2024—2028 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 23 грудня 2023 року № 728-VIII, рішенням обласної ради від 21 травня 2024 року було затверджено Порядок використання коштів обласного бюджету на часткову грошову компенсацію за виготовлення та встановлення пам’ятних знаків (надгробків) на могилах загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Для отримання компенсації звертайтеся до відділу з питань соціального захисту населення у Савинській селищній раді із заявою, додавши:
- Копію документа, який підтверджує відповідний статус загиблого (померлого) захисника чи захисниці України:
  - “Посвідчення учасника бойових дій”;
  - “Посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни”;
- Довідку про безпосередню участь особи у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.
- Документи, які підтверджують витрати на виготовлення та встановлення пам’ятного знака (розрахунковий документ із зазначенням даних особи, що здійснила поховання, та загиблого (померлого)).
- Довідку про неотримання коштів на ці потреби з місцевого бюджету.

Після розгляду заяви та документів, виконавчі органи приймають рішення про призначення компенсації та передають справу до Обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу соціального захисту населення у Савинській селищній раді ( 2 поверх)