Молодіжна політика у Савинській громаді

Дата: 24.06.2024 09:19

Одним із напрямків розвитку кожної громади — є розбудова молодіжних осередків.

21 червня начальником Савинської селищної військової адміністрації разом з відділами освіти і культури Савинскої селищної ради за участі пана Олексія і пані Дар’ї, представників НУМО (Національного українського молодіжного об’єднання) було обговорено створення молодіжного центру нашої громади та молодіжної ГО. А в подальшому і молодіжної ради при Савинській селищній раді.

Молодь – це рушійна сила в усіх важливих державотворчих процесах, яка гостро реагує на несправедливість і не боїться відстоювати свою думку, має купу сучасних та креативних ідей щодо розбудови як громади, так і держави. Наша задача сьогодні - максимально підтримувати молодіжні ініціативи!

Створення та розвиток молодіжного центру представляють собою складний, але надзвичайно важливий процес, який вимагає не лише особистого бажання та ентузіазму, але й грамотного підходу до всіх етапів. В найближчому майбутньому, якісна робота молодіжного центру і різноманіття програм допоможуть молоді бачити перспективи та залишатися в Україні

Докладаємо максимум зусиль для підтримки молоді Савинської громади і не говоримо про молодь без молоді. В момент створення фото, представленого вище, проводилося засідання молоді у майбутньому молодіжному центрі