З Днем Конституції України

Дата: 28.06.2024 11:38

✍🏻 Сьогодні ми відзначаємо важливу подію, яка стала основою для розвитку нашої держави, гарантувала права та свободи кожного громадянина. Рівно 28 років тому, Україна остаточно скинула радянські кайдани, ухваливши Конституцію України.

🔱Конституція – це не просто документ. В ній закладені наші основні принципи, цінності, рівень свободи і права, які українці готові захищати. Сьогодні в кровополитній війні наш народ героїчно боронить Україну, яка, згідно з конституцією, є незалежною, суверенною, демократичною, соціальною та правовою державою. Наш народ не опустить руки, допоки не паде нікчемна східна імперія, допоки не піднімуться сильно-жовті стяги над кожним українським містом і допоки не пролунає омріяне слово “Перемога”.

🤝Ми щиро вітаємо кожного українця із цим святом. Нехай наша Конституція завжди буде запорукою миру, справедливості та процвітання в нашій країні.

Пам’ятаємо, що разом ми сильні. Кожен з нас є частиною великої української нації, яка здатна подолати будь-які виклики.

З Днем Конституції України!🇺🇦