Привітання із Днем Конституції від начальника Савинської селищної військової адміністрації Оксани Супрун

Дата: 28.06.2024 11:39

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ 🇺🇦

28 червня відзначається шановане державне свято – День Конституції України. Цьогоріч це свято ще затьмарене військовою агресією РФ проти України, а також жахливими воєнними злочинами російської армії в Україні. Водночас, Конституція України залишається символом національної державності для мільйонів наших громадян, які героїчно боронять свою Вітчизну на фронті та в тилу.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.
Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом і надалі будуть нашим сьогоденням, а дух законності панує у серці й вчинках кожного свідомого громадянина нашої держави.

Давайте разом творити майбутнє нашої країни, створюючи нову європейську державу.

То ж, маємо щоденно втілювати і захищати цінності та принципи Конституції України під час воєнного стану, а також реалізовувати її наріжні позиції щодо верховенства права, правової держави, свободи і демократії, поваги до прав і свобод людини під час майбутньої повоєнної відбудови України.

Зі святом, українці!

начальник Савинської ВАОксана Супрун