Активно триває співпраця Савинської громади та Acted

Дата: 11.07.2024 09:38

Історія співпраці Савинської громади та Acted сягає перших днів після деокупації громади.

Неймовірна команда допомогає відновлюватись нашій громаді з осені 2022 року. За підтримки наших друзів з Французької Гуманітарної Організації «ACTED» здійснювались виплати для мешканців громади, було замінено водогін по вулиці Б.Хмельницького в селищі Савинці, встановлено нове обладнання на свердловинах тощо. І це був лише початок нашої плідної співпраці.

🔊10 липня відбулася перша спільна нарада команди "ACTED" та робочої групи селищної ради, створеної для спільної розробки Плану відновлення і розвитку Савинської громади, при координації КГЦ та за експертної підтримки Anton Melyakov. Ми запрошуємо мешканців громади долучитись до анкетування для розробки плану відновлення. З 11 по 15 липня ви можете заповнити анкети в селищній раді та в старостинських округах. Будемо вдячні за вашу активну участь у розробці плану відновлення та розвитку громади🫶

📝В ході зустрічі було презентовано можливість для мешканців Савинської громади долучитись до написання мінігрантів, які дадуть можливість розв'язати окремі питання в життєдіяльності всієї громади. Вартість кожного мінігранту 3 тисячі фунтів стерлінгів. І вже з наступного тижня ми розпочнемо засідання різних робочих груп з написання проєктів, про що будемо повідомляти громаду окремо та реалізовувати ваші проєкти по всій території громади.

📚І найприємніше - за ініціативи і при підтримці ACTED буде модернізовано будівлю нашої бібліотеки під громадський простір з бібліотекою, але сучасною, комфортною і змістовною💙💛

P.s. Савинська громада стала учасником пілотного проекту, увійшовши до складу 8 громад, 5 з яких представляють Харківську область.

Дякуємо нашим партнерам за довіру🤝

Обʼєднуємо зусилля заради розвитку, відновлення і, звичайно, перемоги🇺🇦