15 Грудня, 2021 р., 13:13
15 грудня 2021 р. рятувальниками 30 ДПРП ГУ ДСНС України у Харківській області було проведено профілактичний рейд у будинках барачного типу на вулиці Слобожанська у смт. Савинці на предмет дотримання правил пожежної безпеки у побуті.
14 Грудня, 2021 р., 10:55
Щороку 14 грудня Україна відзначає пам’ятну дату – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
26 Листопада, 2021 р., 15:20
          У межах проєкту "Нове село" АТ "Укргазвидобування" та співфінансування Савинської селищної ради придбали тракторний причеп для вже наявного трактору МТЗ-892.2 в с. Вишнева.
26 Листопада, 2021 р., 11:51
        26 листопада Савинська територіальна громада вшанувала Пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Біля стели пам’яті жертвам голодомору відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів.