01 Травня, 2023 р., 13:57
Імунізація є питанням національної безпеки, оскільки здоров’я українців залежить від рівня охоплення щепленнями в країні. Вакцинація повинна і завжди залишається пріоритетом держави і суспільства, особливо це актуально в умовах воєнного стану. Поширення актуальної достовірної інформації про імунізацію є складовою цього пріоритету.
28 Квітня, 2023 р., 09:17
«Довідник безбар’єрності» створено за ініціативою першої леді Олени Зеленської, у ньому міститься спеціальний розділ з порадами, як діяти у воєнний час.
20 Квітня, 2023 р., 08:24
На початку повномасштабного вторгнення перша леді України Олена Зеленська ініціювала появу в «Довіднику безбар’єрності» нового розділу, який би допоміг сім’ям з дітьми, людям з інвалідністю, людям старшого віку та їхнім близьким з алгоритмом дій у різних обставинах, викликаних війною.
18 Квітня, 2023 р., 11:34
«Довідник безбар’єрності» – ініціатива і флагманський проєкт першої леді України Олени Зеленської.
10 Квітня, 2023 р., 16:31
Епілепсія – одне із найпоширеніших хронічних неврологічних захворювань.
10 Квітня, 2023 р., 16:29
Із 761 Пункта Незламності 298 буде переведено у режим очікування. За потреби їх оперативно повернуть до роботи.
27 Березня, 2023 р., 09:16
Як працює грантова програма єРобота та хто може отримати кошти на свою справу?
14 Березня, 2023 р., 15:58
«Довіднику безбар’єрності», який створено за ініціативою першої леді Олени Зеленської, є спеціальний розділ з порадами, як діяти у воєнний час.