08 Лютого, 2022 р., 16:11
Кожен другий українець віком від 18 років отримав принаймні одну дозу антиковідної вакцини.
08 Лютого, 2022 р., 16:06
Попри пандемію життя не зупиняється. Ми продовжуємо подорожувати потягами в різні міста України. Провідники потягів - професія ризику, адже вони щодня допомагають користуватися послугами залізничного транспорту десяткам людей. Закриті приміщення вагонів, обмежений простір - ризики поширення COVID-19.
08 Лютого, 2022 р., 16:03
08 лютого рятувальниками 30-ДПРП ГУ ДСНС України у Харківській області був проведений профілактичний рейд у смт. Савинці на предмет дотримання правил пожежної безпеки у побуті.
08 Лютого, 2022 р., 10:36
Хвилюєтесь щодо вакцинації після операції на серце? Вагаєтесь, чи потрібно вакцинуватися, якщо перехворіли на COVID-19 і маєте високий рівень антитіл? Не знаєте, чи варто вакцинуватися при цукровому діабеті? МОЗ спільно з науковим проєктом Inscience відповідають на найчастіші запитання та побоювання щодо вакцинації. Не вагайтеся та не ризикуйте своїм життям - вакцинуйтеся! Адреси та контакти центрів/пунктів вакцинації https://vaccination.covid19.gov.ua/list
08 Лютого, 2022 р., 10:23
Усі доступні в Україні вакцини проти COVID-19 – CoronaVac від Sinovac, Comirnaty від Pfіzer-BioNTech, Moderna та  AstraZeneca – завершили всі 3 етапи клінічних випробувань і показали свою ефективність та безпечність.
08 Лютого, 2022 р., 10:15
З початку 2022 року кількість дітей, госпіталізованих із COVID-19 або підозрою на нього, зросла майже в чотири рази.
08 Лютого, 2022 р., 08:28
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до п. 8 розд. II Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547» (далі – Порядок № 317) перереєстрація програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – ПРРО) здійснюється у разі зміни найменування (прізвища, імені, по батькові (за наявності)) або податкового номера суб’єкта господарювання (без державної реєстрації припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця), найменування або адреси господарської одиниці, де використовується ПРРО. Для перереєстрації подається Заява про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (ідентифікатор форми J/F 1316604) (додаток 1 до Порядку № 317) (далі – Заява) з позначкою «Перереєстрація».
08 Лютого, 2022 р., 08:25
08 Лютого, 2022 р., 08:21
Головне управління ДПС у Харківській області інформує, що відповідно до п. п. 166.2.1 п.166.2 ст. 166 Податкового кодексу України, далі – ПКУ до податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і особу, яка звертається за податковою знижкою (їх покупця (отримувача), а також копіями договорів за їх наявності, в яких обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк оплати за такі товари (роботи, послуги).
08 Лютого, 2022 р., 08:19
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до п.п. 6.3 п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у період проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування відповідно до підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ декларант має право уточнити інформацію, зазначену у попередньо поданій одноразовій (спеціальній) добровільній декларації (далі – Декларація), виключно шляхом подання нової Декларації у порядку, визначеному підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ. При цьому попередньо подана Декларація, інформація з якої уточнюється, вважається анульованою. Після завершення періоду проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування платник податків має право подати уточнюючий розрахунок до раніше поданої Декларації виключно у випадках, передбачених підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ.