05 Січня, 2022 р., 14:26
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що з 1 січня 2022 року у зв’язку з прийняттям Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» Державною казначейською службою України змінені реквізити бюджетних рахунків для зарахування надходжень до державного бюджету та окремих рахунків для зарахування платежів до місцевих бюджетів.
05 Січня, 2022 р., 14:23
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що з 1 січня 2022 року застосування РРО/ПРРО залишається не обов’язковим для ФОП – платників єдиного податку:
30 Грудня, 2021 р., 09:03
    Вже за тиждень на вулиці Савинської територіальної громади виїде новий сучасний сміттєвоз,  що працюватиме на благо мешканців.
29 Грудня, 2021 р., 17:06
Нарешті прийшла справжня зима з морозами та снігом. Такі погодні умови принесли чимало радості  дітлахам та деякі незручності в вигляді засніжених доріг та тротуарів.
24 Грудня, 2021 р., 10:36
Новий Рік чекають усі із нетерпінням, адже це пора веселих розваг та подарунків. А особливо це свято люблять наші діти. Так приємно знайти під ялинкою  або отримати від Діда Мороза омріяний пакуночок  із солодким сюрпризом.
22 Грудня, 2021 р., 17:09
Виконавчий комітет Савинської селищної ради висловлює слова глибокої вдячності за встановлення і оформлення новорічної  ялинки біля Савинського будинку культури, а саме:
17 Грудня, 2021 р., 15:58
      Забезпечення населення якісною питною водою є одним з пріоритетних завдань Савинської територіальної громади, розв’язання якого необхідне для збереження здоров’я, поліпшення умов діяльності та підвищення рівня життя населення.
17 Грудня, 2021 р., 15:29

15 Грудня, 2021 р., 13:13
15 грудня 2021 р. рятувальниками 30 ДПРП ГУ ДСНС України у Харківській області було проведено профілактичний рейд у будинках барачного типу на вулиці Слобожанська у смт. Савинці на предмет дотримання правил пожежної безпеки у побуті.