14 Лютого, 2022 р., 11:40
12 лютого голова ХОДА Олег Синєгубов взяв участь в урочистому відкритті відремонтованого залу боротьби у НТУ «Харківський політехнічний інститут».
10 Лютого, 2022 р., 13:44
На цьому наголосив голова ХОДА Олег Синєгубов 9 лютого під час планової наради за участі відповідальних органів та відомств.
10 Лютого, 2022 р., 11:24
10 лютого 2022 року,  з нагоди 79-річниці Дня визволення селища Савинці від німецько-фашистських загарбників, біля Меморіалу Слави був проведений мітинг вшанування  пам'яті  всіх тих односельчан, хто поліг у боях, хто віддав своє життя задля нашого щастя. На заході ведучі коротко згадали про важливі основні події цих днів, також до підніжжя учасники мітингу поклали квіти та вшанували пам'ять загиблих воїнів-односельчан хвилиною мовчання. Закінчили захід величними словами:
10 Лютого, 2022 р., 08:09
Станом на 7 лютого за даними ЕСОЗ в області 1 та 2 дози отримало 417 дітей, що становить 4% від плану.
09 Лютого, 2022 р., 13:59
       Сьогодні, 09 лютого 2022 року Савинський селищний голова Юрій Матвієнко здійснив особистий виїзний прийом громадян с. Морозівка., с. Бородоярське та с. Вільхуватка.
09 Лютого, 2022 р., 08:11
Заступник начальника Головного управління ДПС у Харківській області Ірина Сагайдак відповідала на запитання громадян, які звернулися на телефон «гарячої лінії» з питаннями стосовно застосування «касових апаратів».
09 Лютого, 2022 р., 08:09
Сьогодні заступник начальника Головного управління ДПС у Харківській області Лілія Катеринська провела зустріч з представниками бізнесу та громадськості. Захід відбувся за участі членів Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області.
09 Лютого, 2022 р., 08:08
Фахівці Головного управління ДПС у Харківській області разом з представниками Громадської ради при ГУ у рамках співпраці з територіальними громадами та з метою роз’яснення суб’єктам господарювання Податкових новацій - 2022 провели семінар для представників бізнесу, які зареєстровані на території Солоницівської територіальної громади.
08 Лютого, 2022 р., 16:13
Захворюваність на COVID-19 в Україні знову зростає, тому  сервіс виклику таксі Uklon та Міністерство охорони здоров’я  вирішили відновити спільну ініціативу та продовжити її до 31 березня 2022 року. Усім, хто зробить перше, друге чи бустерне щеплення антиковідною вакциною, Uklon даруватиме -50% на одну поїздку.