23 Листопада, 2023 р., 08:59
22 Листопада, 2023 р., 11:00
Рахуючи з часу деокупації Харківщини, а це трохи більше року, трапилось 245 випадків підривів цивільних осіб на російських вибухівках і мінах. Вони забрали життя 50 людей, 195 отримали травми і каліцтва. Переважна більшість випадків підривів на вибухонебезпечних предметах трапилась на територіях, які перебували в окупації, або там, де велись активні бойові дії.
20 Листопада, 2023 р., 14:02
На території Савинської селищної військової адміністрації була створена та розпочала свою діяльність Рада з питань внутрішньо переміщених осіб.
15 Листопада, 2023 р., 09:47
Випадки вірусного гепатиту А в Україні виявляють щороку у різних областях. Збільшення випадків захворювання спостерігається в осінньо-зимовий період. Нині спалах є на Вінничині, а в інших регіонах- поодинокі випадки.
06 Листопада, 2023 р., 09:59
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями видається органами ліцензування, якими відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» (із змінами та доповненнями) є територіальні органи ДПС.
06 Листопада, 2023 р., 09:53
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до пункту 3 розділу II Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547» (далі – Порядок) для реєстрації програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – ПРРО) складається заява про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (далі – реєстраційна заява за ф. № 1-ПРРО) за ідентифікатором форми J/F 1316604 (додаток 1 до Порядку). Реєстраційна заява за ф. № 1-ПРРО в електронній формі з дотриманням вимог законів у сфері електронного документообігу та використання електронних документів подається до фіскального сервера засобами Електронного кабінету (портального рішення для користувачів або програмного інтерфейсу (API)) або засобами телекомунікацій.
06 Листопада, 2023 р., 09:52
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до пункту 8 розділу II Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547» (далі – Порядок № 317) перереєстрація програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – ПРРО) здійснюється у разі зміни найменування (прізвища, імені, по батькові (за наявності)) або податкового номера суб’єкта господарювання (без державної реєстрації припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця), найменування або адреси господарської одиниці, де використовується ПРРО. Для перереєстрації подається Заява про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (ідентифікатор форми J/F 1316604) (додаток 1 до Порядку № 317) (далі – Заява) з позначкою «Перереєстрація».