18 Січня, 2023 р., 15:54
В умовах війни, коли ворог ледь не щодня нещадно обстрілює не лише критичну інфраструктуру, але й цивільні житлові будинку, необхідно бути готовими до виникнення будь-яких надзвичайних ситуацій.
17 Січня, 2023 р., 13:05
Чадний газ абсолютно невідчутний для людини, але впливає на організм навіть у невеликій концентрації та може призвести до смерті. Він утворюється в процесі горіння та не має запаху, смаку або кольору. Саме тому для його ідентифікації необхідний спеціальний прилад — детектор чадного газу.
16 Січня, 2023 р., 11:49
21 Листопада, 2022 р., 12:02
23 листопада 2022 року о 13.00 годині в адміністративній будівлі Савинської селищної ради за адресою: вул. Соборна, 49 смт Савинці, другий поверх,  відбудеться  ХVІІ позачергова  сесія Савинської селищної ради VIIІ скликання.