11 Вересня, 2023 р., 14:26

15 Серпня, 2023 р., 11:34
    Савинська  селищна військова адміністрація Ізюмського району Харківської області повідомляє пасічників, що ТОВ « БАЛАКЛІЯ ХПП» в термін з 15 серпня 2023 року по 31 серпня 2023 року буде здійснювати десикацію посівів соняшнику агродронами.
08 Серпня, 2023 р., 13:31

07 Серпня, 2023 р., 08:46
           Шановні горомадяни, протягом серпня місяця спостерігатиметься надзвичайний рівень пожежної небезпеки, що сприятиме виникненню пожеж в природних екосистемах. Лише один непогашений сірник за таких умов може спричинити масштабне загоряння лісового масиву, поля, знищити приватні будинки та навіть призвести до загибелі людей.
26 Липня, 2023 р., 15:30
12 Липня, 2023 р., 16:03
Не залишайтесь байдужими, подаруйте дитині віру в добро та милосердя!!!!
10 Липня, 2023 р., 14:06
Це онлайн-мапа «Надавачі медичної допомоги за напрямом: Психологічна та психіатрична допомога».
10 Липня, 2023 р., 14:04
Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих ( померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих ( померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.