07 Серпня, 2023 р., 08:46
           Шановні горомадяни, протягом серпня місяця спостерігатиметься надзвичайний рівень пожежної небезпеки, що сприятиме виникненню пожеж в природних екосистемах. Лише один непогашений сірник за таких умов може спричинити масштабне загоряння лісового масиву, поля, знищити приватні будинки та навіть призвести до загибелі людей.
26 Липня, 2023 р., 15:30
12 Липня, 2023 р., 16:03
Не залишайтесь байдужими, подаруйте дитині віру в добро та милосердя!!!!
10 Липня, 2023 р., 14:06
Це онлайн-мапа «Надавачі медичної допомоги за напрямом: Психологічна та психіатрична допомога».
10 Липня, 2023 р., 14:04
Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих ( померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих ( померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.
21 Червня, 2023 р., 14:17
            Україна у полум’ї війни, а дехто з наших жителів дозволяє собі спалювати суху траву чи сміття, не подумавши про можливі невтішні наслідки – виникнення масштабних пожеж житлових масивів чи лісів.
20 Червня, 2023 р., 14:05