20 Грудня, 2021 р., 11:20
          Савинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Савинська публічна бібліотека Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області».
13 Грудня, 2021 р., 10:44
         23 грудня 2021 року о 10.00 годині в тимчасовому приміщенні Савинського будинку культури (Музична школа) за адресою: вул. 20 Гв. дивізії, 10 смт Савинці, перший поверх відбудеться  ХVІ   сесія Савинської селищної ради VIIІ скликання.
07 Грудня, 2021 р., 08:30
Щиросердечно вітаю вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!
06 Грудня, 2021 р., 08:38
6 грудня 2021 року Збройні Сили України відзначають 30-ту річницю від дня свого створення. Це свято є символом справжньої мужності, героїзму і відваги. Ми низько вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя за Україну, й усім, хто сьогодні несе військову службу в зоні АТО/ООС.
30 Листопада, 2021 р., 15:35
       Виконавчий комітет Савинської селищної ради попереджає керівників лісогосподарських підприємств територіальної громади, ринків, інших торгівельних майданчиків, власників хвойних розплідників, організаторів ярмарок та мешканців громади про дотримання вимог природоохоронного законодавства під час заготівлі та реалізації хвойних насаджень.
25 Листопада, 2021 р., 13:56
Місцезнаходження: Харківська область, Балаклійський р-н, смт Савинці, вул. Кооперативна, 3.